Emre Güral: Galatasarasy ve Beşiktaş seçenekler aralarında

Emre Güral sadece Galatasaray ’ın değil, Beşiktaş ve bir takım Bundesliga 1 kulüplerinin de aktarma gündeminde olduğunu söyledi.

Radyospor ’da Serbest Sancar ’ın canlı yayın konuğu olan Emre Güral, Ajansspor’da verilen habere tarafından, “Bana talip olan takımların durumu daha net ortaya çıkacak. Galatasaray ve Beşiktaş seçenekler arasında. İstanbul ’da her ekip olabilir. Takımlar hangi stratejiyi kullanacak transferde bunu görmek gerekir. Ama transferim Almanya veya Hollanda ’veya olabilir. Bu seçenekler de var. Sakin biçimde bekliyorum. Fakat ben İstanbul ’da kalmaktan yanayım. acilen serbest bir oyuncuyum. Transferim daha basit olacak” dedi.

Üstünlük yarışında favorisinin Beşiktaş olduğunu söyleyen Emre Güral, “Beşiktaş ’ın oynadığı Futbolu bu sezon başka bazı oynamıyor. Özellikle ofansif yönde çok iyiler. Puan olarak, ama daha önemlisi oynadıkları Futbol nedeniyle avantajlılar. Yeni stadın verdiği bir enerji de var. Beşiktaş bu sezon şampiyonluğu adalet etti” şeklinde konuştu. , Emre Güral: Galatasarasy ve Beşiktaş seçenekler aralarında bahische.com farkıyla sizlerle.