Betist AVRUPA ŞAMPİYONASI BONUSU

AVRUPA ŞAMPİYONASI BONUSU

!BONUS KAMPANYASI AVRUPA ŞAMPİYONASI (10 HAZİRAN 2016 VE 10 TEMMUZ 2016 TARİHLERİ ARASINDA) BOYUNCA GEÇERLİDİR !

%10 AVRUPA ŞAMPİYONASI YATIRIM BONUSU TÜRKİYEDE İKAMET EDEN VE 18 YAŞINDAN BÜYÜK BETİST.COM’A KAYITLI TÜRK MÜŞTERİLERİNE ÖZELDİR.

AVRUPA ŞAMPİYONASI BOYUNCA YAPILAN HER YATIRIM İÇİN GEÇERLİDİR.

AVRUPA ŞAMPİYONASI %10 YATIRIM BONUSU ALMAK İSTEYEN ÜYENİN HİÇ BİR OYUNA KATILMADAN BONUSU TALEP ETMESİ GEREKMEKTEDİR. OYUNLARA KATILDIKTAN SONRAKİ BONUS TALEPLERİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

 BONUS HAVALE VE ECOCARD İLE YATIRIMLAR İÇİN GEÇERLİDİR.

 CEPBANK BONUSU ALAN ÜYELER BU PROMOSYONDAN FAYDALANAMAZ

İLK YATIRIM BONUSUNDAN VEYA PAZARTESİ BONUSUNDAN FAYDALAN ÜYELER AYNI YATIRIMDA AVRUPA ŞAMPİYONASI YATIRIM BONUSUNDAN FAYDALANAMAZLAR

BONUSDAN FAYDALANAN ÜYELER GERİ ÖDEME BONUSUNDAN FAYDALANABİLİR.

%10 AVRUPA ŞAMPİYONASI YATIRIM BONUSU ALAN ÜYELER SADECE SPOR BAHİSLERİNE KATILMAKLA YÜKÜMLÜDÜR. BONUSTAN YARARLANAN ÜYELER SLOT,CASİNO,LİVEGAMES,POKER VE TOMBALA OYUNLARINA AKTİF OLARAK KATILAMAZLAR. BU OYUNLARDAN OLAN KAZANÇLAR SİLİNECEKTİR.

BAHİS BÖLÜMÜNDE ÇEVRİM ŞARTINI TAMAMLAMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ ALMIŞ OLDUĞU BONUSU; 12 KATI KADAR FUTBOL KARŞILAŞMALARINDA EN AZ 2 MAÇIN YER ALDIĞI KOMBİNE KUPONDA TOPLAM ORANIN MİNİMUM (1,60*1,60) 2.56 OLMASI KAYDIYLA OYUNLARINI GERÇEKLEŞTİRMEDİR. YAPICAĞINIZ KUPONLAR KOMBİNE(MİNİMUM 2 MAÇ) VE HER MAÇIN MİNİMUM ORANI 1.60 VE ÜSTÜ OLMASI GEREKMEKTEDİR. CANLI VE MAÇ ÖNCESİ BAHİSLERİ ÇEVRİM ŞARTINA DAHİLDİR ANCAK;TEKLİ BAHİS,SİSTEM BAHSİ VE KOMBİNE KUPONLARINIZDA 1X,X2,BERABERLİKTE İADE VEYA AYNI MAÇA YAPILAN (ALT-ÜST, TEK-ÇİFT, ÇİFTE ŞANS VEYA BERABERLİKTE İADE GİBİ)  İKİ OLASILIKLI BAHİSLER KABUL EDİLMEYECEKTİR. FUTBOL KARŞILAŞMALARI HARİCİ SPOR DALLARINA AİT BAHİSLER VE BELİRTİLEN ORANLARIN ALTINDA ALINAN KUPONLAR ÇEVRİME DAHİL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYE  BONUSUN ÇEVRİM ŞARTINI SAĞLAMADAN ÇEKİM YAPARSA BONUS DÜŞER.

AVRUPA ŞAMPİYONASI YATIRIM BONUSU İÇİN HAK KAZANILAN MAKSİMUM BONUS MİKTARI 500 TL’DİR.

%10 AVRUPA ŞAMPİYONASI BONUSU:KİŞİ,AİLE,EV ADRESİ,E-POSTA ADRESİ,TELEFON NUMARASI BAŞINA BİR BONUS İLE SINIRLIDIR.BONUSUN HERHANGİ BİR MÜŞTERİ VEYA GRUBU TARAFINDAN İSTİSMAR EDİLDİĞİNE DAİR HERHANGİ BİR ŞÜPHE DOĞARSA,TEKLİFİN KULLANABİLİRLİĞİ GERİ ÇEKME HAKKINI SAKLI TUTARIZ.

BU DURUM KİŞİSEL BİLGİLERİN İSPATI İÇİN KİMLİK BİLGİLERİNİN İSTENMESİNE NEDEN OLABİLİR.

BETİST BU PROMOSYONU DEĞİŞTİREREK İPTAL ETMEK, GELİŞTİRMEK YADA RED ETME HAKKINA SAHİPTİR.

BONUSTAN YARARLANAN ÜYELERİMİZ TÜM HÜKÜM,KURALLARI VE ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILMAKTADIR.

Hemen Oyna